Catering dietetyczny dla zapracowanych

Kocham swoją pracę, naprawdę, ale pomiędzy licznymi projektami, spotkaniami z klientami i setkami telefonów i maili trudno jest mi znaleźć czas na wszystko, co wymaga mojej uwagi. Na przykład jedzenie – albo żyję na kawie, albo jem byle co. W efekcie zaczęłam tyć i wcale mi się to nie spodobało, więc postanowiłam coś z tym zrobić.

Odpowiedni catering w Szczecinie

catering dietetyczny szczecinW mojej lodówce rzadko można znaleźć coś więcej niż majonez i oliwki, dlatego uznałam, że robienie sobie zdrowego jedzenia do pracy przekracza moje chęci i możliwości. Dlatego zainteresowałam się reklamą cateringu do biura, która przypadkiem wpadła mi w oko. Poczytałam trochę o takim dowodzie jedzenia w Szczecinie i przejrzałam oferty kilku firm, które mogły spełnić moje wymagania co do posiłków. Okazuje się, że catering dietetyczny szczecin jest całkiem dobrze rozwinięty i mogłam bez większego problemu znaleźć coś dla siebie. Na początek zamówiłam dietę tylko na tydzień, żeby przekonać się, czy na pewno będzie mi to odpowiadać. Posiłki okazały się naprawdę smaczne i pierwszy raz od dłuższego czasu bardziej interesowało mnie jedzenie niż praca! Po pierwszym tygodniu cateringu przyszedł kolejny, a potem następny i teraz leci już czwarty miesiąc. Taka dieta okazała się świetnym pomysłem, ponieważ udało mi się zrzucić kilka kilogramów i czuję się o wiele lepiej. Mam w planach regularne chodzenie na siłownię, bo odkryłam, że teraz lepiej czuję się w swojej skórze i chcę to jeszcze poprawić.

Jak na razie jestem bardzo zadowolona z cateringu. Posiłki zawsze są starannie przygotowane, a ja nie muszę się już martwić o jedzenie. Dzięki dietetycznemu jedzeniu, dopasowanemu do mojego stylu życia i potrzeb, czuję się o wiele lepiej niż kiedyś i nie martwię się, że znowu zacznę tyć.