Czarter mazury last minute i niesamowite szczęście

Od wielu lat pasjonuje się żeglarstwem śródlądowym i pływam po wodach w naszym kraju. Wszystko zaczęło się jeszcze za młodych lat kiedy byłem harcerzem i należałem do drużyny wodnej. Wtedy pływaliśmy na wszystkim co miało sprawne żagle i nieprzeciekający kadłub. W ogóle nie obchodziły nas warunki panujące na jachcie.

To nie był czarter mazury last minute

czarter mazury last minuteChodziło nam bowiem, tylko i wyłącznie, o samom przyjemność z żeglugi. Często więc wsiadaliśmy na jednostki, które wiekiem przerastały nawet naszych dziadków. Wiadomo jednak, że wymagania człowieka rosną z wiekiem i teraz już nie jest tak różowo. Zacząłem bowiem marzyć, że byłoby mnie stać na luksusowe jachty do wynajęcia. Kiedy widziałem je sunące po taflach wielkich jezior, to zazdrościłem ludziom, którzy się na nich znajdują. Jednak pomimo upływu lat, nadal nie było mnie stać na taką przyjemność. Wiadomo przecież, że dochodzą wydatki na rodzinę, mieszkanie, kredyty i dzieci. Te rzeczy potrafią skutecznie ograniczyć możliwości finansowe człowieka. Jednak pewno dnia wysłałem wiadomość sms do radia, aby wziąć udział w konkursie. To był impuls nad który długo nie myślałem, po prostu chwyciłem za telefon i poszło. Nie wiedziałem nawet co jest nagroda w tym konkursie. Okazało się jednak, że miałem szczęście bo to właśnie mnie wybrali w drodze losowania i wygrałem kupon na yacht charter. Mogłem dzięki niemu wypożyczyć dowolny luksusowy jacht w ustalonym wcześniej terminie. Nie wyobrazicie sobie nawet jak byłem szczęśliwy. To nie był nawet czarter mazury last minute.

Sam mogłem sobie wybrać odpowiedni czas i nie płaciłem zupełnie nic. Było więc to dla mnie niezwykle komfortowe rozwiązanie.