Dobry zakład poligraficzny

Moja koleżanka jakiś czas temu otworzyła ekskluzywny sklep z obuwiem. I chociaż buty w nim były wyjątkowe i wystrój całego sklepu też robił wrażenie to jednak nie było tam wielu klientów. Mogło być to spowodowane tym, że po prostu tego sklepu nie było widać z ulicy.

Koleżanka robi gazetkę reklamową w zakładzie poligraficznym

poligrafia w KatowicachKoleżanka stwierdziła, że musi zainwestować w jakąś reklamę. Stwierdziła, że musi być to coś innego. Ktoś podsunął jej pomysł, że można było by zrobić takie małą gazetkę reklamową, w której będą pokazane buty a także znajdzie się opis każdej pary obuwia. Koleżanka chciała żeby była tam także jakaś informacja o niej ujęta w żartobliwy sposób. Coś takiego mogło przyciągnąć klientów. A te gazetki były by rozdawane w centrum miasta z kartą rabatową na zakupy. Koleżanka musiała zatem udać się do zakładu poligraficznego by zrobić tą gazetkę. A poligrafia w Katowicach mieści się bardzo blisko jej sklepu i w sumie przynajmniej z widzenia znała tam już wszystkich pracowników. Panowie w zakładzie poligraficznym powiedzieli koleżance jak najlepiej to zrobić i jakie kolory powinny dominować w gazetce żeby ta była jak najbardziej przyciągająca. Po zatwierdzonym projekcie przez koleżankę została wykonana gazetka. Ta gazetka wyglądała bardzo profesjonalnie. Naprawdę muszę przyznać, że mogła przyciągnąć klientów. Koleżanka była bardzo zadowolona z tego jak w tym zakładzie poligraficznym to wszystko zostało zrobione. Widać, że pracują tam samo profesjonaliści.

Zresztą za tą całą pracę jaką ci ludzie zrobili w zakładzie poligraficznym koleżanka zapłaciła mało. Myślałam, że zapłaci tam na pewno dużo więcej. Dzięki tej gazetce reklamowej koleżanka zyskała wielu stałych klientów, którzy to z czasem przyprowadzali do sklepu koleżanki swoich znajomych.