Idealne siodło dla konia marki DAW-MAG

Od dziecka pasjonują mnie konie, pasje do tych pięknych, majestatycznych zwierząt zaszczepił we mnie dziadek, który miał za miastem stadninę koni. Często jeździłam do niego na weekendy i spędzałam praktycznie całe wakacje, pomagając mu w prowadzeniu stadniny.

Długie poszukiwania siodła dla mojego konia

daw mag siodłoW mojej rodzinie od wielu pokoleń pielęgnuje się relację z końmi. Odkąd sięgam pamięcią na rodzinnych spotkaniach był to główny temat rozmów. Dziadek obiecał mi że gdy tylko skończę osiemnaście lat będę mogła wybrać sobie jednego konia ze stajni. Faktycznie gdy dorosłam, dziadek dotrzymał danego mi słowa. Wybrałam swojego konia. Sam wybór nie był trudny, od dawna wiedziałam który koń będzie mój. Jak mój dziadek mówi wybrać konia nie jest trudno dobrać siodło do konia to prawdziwa sztuka. W celu wybrania odpowiedniego siodła wybraliśmy się na zakupy. Siodło musi być idealne zarówno dla konia i dla jeźdźca. Po objechaniu sklepów jeździeckich w najbliższej okolicy stwierdziliśmy, że nie ma za dużego wyboru w stacjonarnych sklepach z akcesoriami jeździeckimi. Następnego dnia pojechaliśmy do najbliższego dużego miasta. Niestety i tam nie było zbyt dużego wyboru. Poszukiwania przeszły do jeździeckich sklepów internetowych polecanych przez znajomych dziadka, o których wiedział, że posiadają dobry jakościowo asortyment. Z dziadkiem zdecydowaliśmy się na zakup przez internet i po długich poszukiwaniach wybraliśmy daw mag siodło. Według wszystkich parametrów siodło to doskonale pasowało do mnie, jak i do mojego wierzchowca. Już po kilku udanych próbnych jazdach stało się stałym elementem wyposażenia mojego konia.

Jestem przekonana, że jazda nie tylko mi sprawia radość, ale także mój wierzchowiec czuje się swobodnie w wygodnym dopasowanym siodle na swoim grzbiecie. Pod pilnym okiem dziadka szlifuje różne style jeździeckie, oraz mogę uczyć się różnych metod pracy z koniem.