Kalendarze dla firm

Listkowe, jednodzielne, trójdzielne, książkowe, plakatowe, spiralowane – to główne rodzaje kalendarzy, które znajdują się w ofercie prawie wszystkich firm z branży poligraficznej. Każdy z wyżej wymienionych rodzajów kalendarzy może być oprawiony wyjątkową, niepowtarzalną szatą graficzną. Kalendarz z przemyślaną, miłą dla oka grafiką lub zdjęciem może być ładną ozdobą każdego biura.

Kalendarze trójdzielne dla firm jako reklama

Kalendarz trójdzielny dla firmZwróćmy uwagę na jeden z kilku dostępnych rodzajów kalendarzy- kalendarz trójdzielny dla firm. Jako reklamę oraz swojego rodzaju gadżet stosuje go wiele małych, średnich oraz dużych firm. Czym charakteryzuje się kalendarz trójdzielny? Jak sama nazwa wskazuje kalendarium tego typu kalendarzy składa się z trzech części. Na każdej z poszczególnych części przedstawiony jest jeden pełny miesiąc. Jak już wspomnieliśmy kalendarze te są również pewną formą reklamy. Ze względu na spore rozmiary główki (tak określana jest największa powierzchnia reklamowa kalendarza trójdzielnego, która znajduje się w górnej części każdego egzemplarza) mamy możliwość umieszczenia dużej grafiki reklamowej w postaci zdjęcia, hasła, znaku firmowego. Na główce możemy umieścić również krótki opis zakresu naszej działalności. Tak przygotowany kalendarz stanowi unikalną całoroczną reklamę dla firmy. Niewątpliwie każdy klient odwiedzający nasze biuro od razu zauważy kalendarz wiszący na ścianie z przyciągającą wzrok grafiką. Kiedy natomiast podarujemy taki „gadżet” swoim klientem, zachęci to ich do dalszej współpracy z nami.

Kalendarz trójdzielny dla firm to proste, a zarazem praktyczne narzędzie reklamowe, które na pewno będzie przydatne zarówno nam samym jak i naszym partnerom biznesowym. To tylko jedna z wielu możliwości promocji i reklamy naszej firmy. Aczkolwiek jak pokazuje doświadczenie jest ona niezwykle skuteczna.