Klocki lego rzucone w kąt

Kiedy ma się małe dziecko to zawsze się wydaje, że będziemy umieli z nimi się bawić. Kupimy im na pewno odpowiednie zabawki, którymi chętnie będą się bawić. Jednak nie zawsze tak bywa. Po urodzeniu zdrowego chłopca myślałam stereotypowo, że będzie się bawił przede wszystkim samochodzikami i tym podobnymi rzeczami.

Klocki lego dla dziewczynek zainteresowały naszego syna

klocki lego dla dziewczynekKupiliśmy mu nowoczesne klocki lego technic. Przez jakiś czas się nimi bawił i próbował coś skonstruować. Jednak nie zachwyciło go i szybko zostały wrzucone w kąt. Potem kupowaliśmy mu również inne zabawki. Samochodzikami bawił się jak już naprawę nic nie było, a klocki ninjago też nie spodobały mu się na tyle, żeby się nimi często bawić. Szukaliśmy zatem nowych rozwiązań dla niego. Próbowaliśmy już naprawdę wszystkiego. Jednak wiadomo, ze klocki lego dla dziewczynek to nie było dla niego. Jednak jak się okazało nasz synek wcale nie był zainteresowany takimi typowo chłopięcymi zabawkami. Już bardziej wolał swojego konika na biegunkach, czy też pluszowe misie, niż takie klocki, samochodziki, czy konstruowanie. Zatem kupiliśmy mu klocki lego friends, mimo iż na obrazku były narysowane dziewczynki. Jednak to było dobre rozwiązanie. Dzięki temu Maciek zdecydowanie bardziej wolał się bawić klockami, niż innymi rzeczami. Najpierw sobie wszystko zbudował, a potem sobie wziął własne zabawki, którymi się bawił.

Lalki nie były mu potrzebne bo miał swoje ludziki z innych klocków. Dzięki temu przez przypadek udało się nam zdobyć dla niego dobrą zabawkę, która przynajmniej na razie nie została rzucona w kąt pokoju. Miejmy nadzieję, ze przynajmniej przez jakiś czas będzie się nimi bawi.