Modele i makiety architektoniczne moim hobby

Całe życie pracowałem w kolei. Prowadziłem pociągi i zasłużyłem na emeryturę. Teraz mam o wiele więcej czasu i mogę poświęcić go na różnego rodzaju rozrywkę oraz to co najbardziej lubię. Moją wielką pasją od kilku lat stały się ręcznie wykonywane model.

Makiety architektoniczne na zamówienie

makiety-architektoniczneRobiłem je z zapałek, a czasami organizowałem bardziej ambitne materiały. W ten sposób sobie dorabiałem, ponieważ moi sąsiedzi zamawiali sobie u mnie budki dla ptaków jako prezent lub interesujące skrzynki na listy. Ja wszystko wykonywałem dokładnie i starałem się aby atrakcyjnie wyglądało. Moje modele domów, które odzwierciedlały własności zamawiającego były idealną repliką. Raz miałem klienta, który zażyczył sobie karmnik dla ptaków wyglądający jak jego dom jednorodzinny. Dla mnie było to wielkie wyzwanie ale efekt końcowy był doskonały. Czasami robię makiety architektoniczne na zlecenie domów kultury oraz jakiegoś muzeum. Wbrew pozorom można na tym sporo zarobić. Zwykłe makiety, które znajdują się w biurach architektonicznych są ogólnikowe i czasami odbiegają od rzeczywistości. Moje prace zawsze są wierne rzeczywistości, a klienci to szczerze doceniają. Dla mnie jest to nie zwykle ważne. Jednak taka praca dorywcza wiąże się z moją pasją i jest to doskonałe połączenie. Oczywiście nie mogę stwierdzić, że nie mam co do tego talentu.

 

 

Bez niego moje małe prace nie byłyby aż tak atrakcyjne. Potrafię stworzyć dosłownie wszystko. Fontanny, ogrody oraz skomplikowane budynki. Czasami zgłaszają się do mnie architekci, którzy proszą o pomoc w wykonywanych czynnościach.

 

Więcej przykładów makiet architektonicznych możecie znaleźć na stronie www.makiety-architektoniczne.eu