Prośba sekretarek dotycząca nowych mebli

Praca dyrektora szkoły wiąże się z bardzo wieloma obowiązkami. Nie tylko trzeba zajmować się zatrudnianiem nauczycieli, papierkową robotą i dbaniem o pracowników i uczniów. Do tego wszystkiego dochodzą również sprawy bardzo proste i prozaiczne – takie jak zakup mebli.

Komplet nowych mebli biurowych w sekretariacie

meble biurowe do sekretariatuOstatnio przyszła do mnie sekretarka z bardzo poważną prośbą. Przyznam, że gdy po raz pierwszy usłyszałem coś takiego nie wiedziałem kompletnie czego powinienem się spodziewać. Okazało się, że stare meble były w sekretariacie już od ponad dwudziestu lat. Wszyscy w sekretariacie byli zgodni co do tego, że czas najwyższy poprosić o ich wymianę. Uznałem, że jest to słuszny wniosek. Poszedłem do sekretariatu i obejrzałem wszystkie znajdujące się tam meble. Faktycznie nie zaszkodziłoby wstawić tam czegoś nowszego i świeższego. Zadzwoniłem do firmy, która zawsze sprzedawała nam wszystko z tej branży. Wyjaśniłem, że chodzi o nowe meble biurowe do sekretariatu i podałem ich dokładne wymiary. Okazało się, że mają na stanie meble w dokładnie takich wymiarach. Dostawa miała przyjść już po dwóch dniach. Gdy ciężarówka podjechała pod szkołę, nikt nie mógł uwierzyć w to, że meble został tak szybko zdobyte. Sekretarki były bardzo zadowolone widząc nowe wyposażenie swojego biura. Teraz całe pomieszczenie wyglądało znacznie świeżej i pozytywniej niż wcześniej. Uczniowie również zwrócili na to uwagę i chwalili mnie za zakup nowych mebli. Twierdzili, że świetnie nadają się one do tego miejsca, i że niczego lepszego nie dałoby się wybrać.

Meble które wtedy do nas przyszły służą nam świetnie do dziś. Cena nie była wcale wysoka, co sprawiło, że na koniec roku po raz kolejny nasza szkoła miała nadwyżkę. Dzięki temu mogliśmy lepiej wyposażyć kilka kolejnych sal lekcyjnych.