Tanie i dobre jedzenie

Jakiś jak temu pojechałam z koleżanką do Jeleniej Góry. Co jakiś czas robimy sobie różne wycieczki i zwiedzamy wtedy ciekawe miejsca. Ten wyjazd planowaliśmy już dawno tylko zawsze coś stawało na przeszkodzie.

Godne polecenia jedzenie w mieście

dobre jedzenie jelenia góraCieszyłam się więc kiedy w końcu się udało. Miałyśmy nadzieje na to, że zobaczymy wiele ciekawych miejsca a także skosztujemy dobrego jedzenia. Ja zawsze wcześniej sprawdzam wiele opinii na temat restauracji i miejsc, które są popularne. Nie lubię iść tam gdzie nie wiem co mnie może czekać. Okazało się, ze dobre jedzenie jelenia góra znajduje się blisko hotelu, w którym się zatrzymałyśmy. Już po pierwszego dnia po przyjeździe zdecydowałyśmy się tam iść. Czytałam, że były tam takie posiłki w jakich my najbardziej gustowałyśmy. Od razu po wejściu byłyśmy miło zaskoczone ciekawym wystrojem. Miejsce wyglądało bardzo ciekawie. Po przeczytaniu menu zorientowałyśmy się, że ceny są nie za bardzo wygórowane. Na zamówione potrawy nie musiałyśmy długo czekać. Już po jakimś czasie otrzymałyśmy to co zamawiałyśmy. Dania były pięknie podane. Sam ich wygląd sprawiał, że nabierałyśmy większego apetytu. A same dania były wybitne. Szczerze powiem, że jeszcze chyba nigdy wcześniej nie miałam takiej przyjemności z jedzenia. Przez cały nasz wyjazd chodziłyśmy tam codziennie. I codziennie wybierałyśmy inne dania, żeby móc posmakować ich jak najwięcej. Wszystko bardzo nam smakowało.

Gdy odjeżdżałyśmy, to żałowałam najbardziej tego, że w naszym mieście nie ma tak dobrego jedzenia jak w Jeleniej Górze. stwierdziłyśmy jednak, że na pewno wrócimy tu i to nie tylko raz i to właśnie ze względu na to wyjątkowe jedzenia. Jeszcze długo wspominałyśmy co tam jadłyśmy i za jak niską cenę. Był to bardzo udany wypad.