Twoja kamera sportowa Xiaomi Yi

Dawniej za sprzęt elektroniczny dobrej jakości, produkowanym przed renomowaną firmę trzeba było zapłacić fortunę. Był on dostępny tylko dla nielicznych, którym udało się go zdobyć, albo dostali go po znajomości. Nie mniej jednak był to sprzęt bardzo drogi, trudno dostępny, i miał mało dodatków, nie to co akcesoria Gopro, których jest mnóstwo.

Mało się mówi o tej kamerze, a jest naprawdę dobra!

Xiaomi YiObecnie wszystko się zmieniło. Dobre aparaty, kamery czy telefonu możemy kupić w każdym sklepie z elektroniką. Ceny są różne- od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy, więc praktycznie na każdą kieszeń znajdzie się jakiś sprzęt. Nawet specjalistyczny sprzęt, taki jak kamery sportowe można już kupić w przystępnej cenie, wraz a pasującymi akcesoriami ułatwiającymi jej użytkowanie. Biegacze często sięgają po Xiaomi Mi Band, czyli opaskę dla sportowców mierzącej ich wyniki i osiągnięcia, więc są przyzwyczajeni do noszenia opaski na nadgarstku. Nie będzie dla nich zatem wyczynem przymocowanie kamery właśnie do takiego mocowania na pasku. Dzięki niemu nie musimy trzymać kamery w ręce, co jest bardzo niewygodne. Kamera Xiaomi Yi co prawda jest bardzo poręczna, ale zawsze lepiej jest ja przymocować do ręki, niż nosić. Co może zrobić taka kamerka? Jak sama nazwa wskazuje jest to kamera sportowa, więc służy do nagrywania sportów. Możemy nagrywać innych np. nasze dzieci biegnące przed nami, jak również nagrywać otaczający świat, który mijamy w trakcie biegu. Kamera jest wodoodporna, więc możemy ją zabrać na basen, rejs kajakiem, czy na surfing. Dzięki temu uzyskamy wiele nowych możliwości i możemy filmować każdą dyscyplinę sportu. Wielu mówi, że kamera Xiaomi Yi jest tak samo dobra jak nowa Gopro Hero 4. Jakoś jest taka sama, obudowa bardzo trwała, ale cena dużo niższa. Po co przepłacać? Niektórzy uważają, że wszystkie chińskie produkty to tandeta, ale jak widać są firmy, które przeczą temu stwierdzeniu. Xiaomi Yi stawia na dobry jakościowo sprzęt, a nie na byle jakie produkty, które szybko się rozpadną.

To odróżnia ich od innych firm z tego regionu świata, słynącego z bylejakości i tanizny. Być może Xiaomi Yi jest wyjątkiem potwierdzającym regułę, ale warto jest zapoznać się z produktami tej firmy, szczególnie z kamerami sportowymi Xiaomi Yi.