Wuko – ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Wuko to metoda, która polega na czyszczenie kanalizacji przy pomocy strumienia wody pod niesamowicie dużym ciśnieniem. Dzięki temu, że bardzo silny strumień wody wpływa do rur kanalizacyjnych, to jest w stanie wszystkie zanieczyszczenia rozbić oraz wypłukać do specjalnego zbiornika.

Gdzie stosujemy mechaniczne czyszczenie rur kanalizacyjnych?

czyszczenie kanalizacji wrocławMechaniczne czyszczenie kanalizacji jest idealnym rozwiązaniem do instalacji sanitarnej, ale także deszczowej. Bardzo często metodę tą wykorzystuje się również do czyszczenia separatorów. W zależności od miejsca, w którym dojdzie do czyszczenia, wykorzystuje się różnego rodzaju dysze czyszczące, które pozwalają nam rozwijać nawet bardzo stare osady oraz kamienie i korzenie. Wysokiej jakości sprzęt pogotowia kanalizacyjnego zapewni nam szybkie i profesjonalne czyszczenie kanalizacji Wrocław to miasto, gdzie wykorzystuje się również mechaniczną spiralę do czyszczenia rur. Najlepsze efekty przy stosowaniu metody hydrodynamiczne i uzyskane w nowych instalacjach kanalizacyjnych, które posiadają dobry stan techniczny. Metoda ta może być ograniczona w przypadku starych i uszkodzonych, a także niesprawnych instalacji kanalizacyjnych. Czasami przyczyną powstania zatorów w instalacjach kanalizacyjnych jest miejscowe załamanie spadków, które spowodowane jest wadliwą wykonaną instalacją. Metoda ciśnieniowa poradzi sobie również z gęstymi osadami, a także tłuszczami, które zawarte są w ściekach.

Warto wybierać zawsze pogotowie wodno-kanalizacyjne, które posiada pełen zestaw sprzętu niezbędnego do usunięcia awarii do występującej w naszej kanalizacji. Będziemy mieli wtedy pewność, że awaria zostanie usunięta raz a dobrze i przez pewien okres czasu będziemy mogli bezawaryjnie korzystać z kanalizacji.