Wzorowy Kross Level R3

Polska firma Kross aktualnie i nieprzerwanie od kilku lat, jest liderem w rodzimej branży rowerowej. Znajdziemy w jej ofercie nie tylko rowery, ale też dedykowaną cyklistom odzież sportową akcesoria oraz osprzęt. W dodatku ich ceny są znacznie niższe, niż ceny konkurencji. 

Zakup Levela R3 od Krossa

kross level r3Wiele osób interesują wyłącznie rowery górskie. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ są to jednoślady najbardziej uniwersalne ze wszystkich. Nadają się zarówno do dalekich eskapad w górskie tereny, jak i codziennych przejażdżek po ścieżkach rowerowych. Level R3 to świetny przykład, by zrozumieć filozofię całej serii. W R3 znajdziemy najlepszy osprzęt oraz rozwiązania, które są niedostępne w rowerach konkurencji. Ponadto jego cena jest dużo bardziej atrakcyjna. To rower, w którym znajdziemy lekką, ale wytrzymałą ramę, wykonaną z aluminium, a koła w rozmiarze dwudziestu ośmiu cali, stanowią jej wsparcie. Jeśli chodzi o napęd, to pochodzi on od najbardziej znanego, japońskiego producenta osprzętu. Co z kolei gwarantuje niezawodność oraz cichą i bezproblemową zmianę przełożeń. O nasze bezpieczeństwo dbają hydrauliczne tarczówki, które działają niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych i terenowych. Kross Level R3 to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort oraz niezawodność. Bowiem w tym modelu mamy to zagwarantowane z automatu. Koszt tego Levela to niecałe dwa tysiące złotych, co czyni go jednym z najtańszych w tej klasie. Możemy go nabyć w licznych sklepach internetowych.

Nie jest łatwo znaleźć dobry rower górski, ale tylko do momentu, gdy nie napotkamy oferty Krossa. Rowery tej firmy to naprawdę kawał solidnej roboty, w dodatku w cenie, która jest uczciwa. Level R3 jest produkowany w wersji dla pań i panów.