Yankee Candle – zapachy do domu

 

Firma Yankee Candle produkująca wszelkiego rodzaju woski, świece czy odświeżacze do domu a nawet do naszego samochodu zdobywa w Polsce coraz większą popularność, nic więc dziwnego, że sklepy sprzedające ich produkty znajdziemy już w każdym większym mieście w Polsce. Czym te produkty zaskarbiły sobie serca Polaków?

Więcej o firmie produkującej świece i woski

yankee candle sklepJesień i zima to okres, gdy po świece i woski sięgamy najczęściej. Coraz szybciej robi się ciemno, więc więcej czasu spędzamy przy świetle. Jest również zimniej, więc wielu najchętniej wybiera ciepły koc i kanapę i w pewnym sensie dogrzewa się świecami, nadając tym samym swojemu mieszkaniu przytulniejszej i cieplejszej aury. Jednak świece to nie tylko dodatkowe urokliwe światło, coraz częściej wybieramy je z uwagi na konkretne zapachy. Yankee Candle to jedna z firm, która produkuje wyjątkowe zapachowe świece, ich gama jest naprawdę szeroka, a do tego zapachy te cechują się ogromną intensywnością i trwałością. Nic więc dziwnego, że sięgamy po nie tak często. Jeśli chodzi o firmę Yankee Candle sklep zarówno stacjonarny jak i online oferuje nam takie produkty jak: różnego rodzaju świece w różnych rozmiarach, najpopularniejsze są duże słoiki z dwoma knotami, dzięki czemu świeca pali się równomiernie, woski, zapachowe dyfuzory, kominki do palenia wosków, perfumy do wnętrz czy zapachy do auta.

Na jesień najczęściej wybieramy słodkie zapachy i takie, które powoli wprowadzają nas w świąteczny nastrój. Mogą to być świece o zapachu ciastek z wyczuwalną nutką wanilii, zapachy lasu czy drewna palącego się w kominku. Yankee Candle oferuje oczywiście także rześkie zapachy, które idealnie sprawdzą się na wiosnę i lato, takie jak: zapachy owocowe czy kwiatowe, a także ich najróżniejsze połączenia.