Zakup ubrań ciążowych

Obecnie jestem w siódmym miesiącu ciąży i jest mi co raz trudniej znaleźć w szafie rzecz, która by na mnie pasowała. Oczywiście dokonałam już wcześniej zakupu między innymi spodni oraz leginsów ciążowych, ale z ciuchami na wyjście mam jednak problem, ponieważ nie posiadam takich sukienek czy spódnic, które by się nadawały na różne okazje. 

Nowa spódniczka dla ciężarnej

spódnice ciążowePostanowiłam w końcu wybrać się na zakupy i wzbogacić szafę o kilka bardziej stylowych rzeczy, które będą na mnie pasować w ciąży i do których zmieści się mój brzuszek. Przeglądałam różne oferty sklepów z ciążowymi ciuchami i w końcu zdecydowałam się na dwie spódnice ciążowe oraz sukienkę. Wybrałam kolory i kroje, które są na tyle uniwersalne, że nie będę miała problemu z dobraniem innych dodatków. Brakowało mi jednak takich stylowych ciuchów na wyjście do restauracji czy nawet imprezy rodzinne. Teraz zbliżają się Święta Wielkanocne, więc też chciałabym dobrze wyglądać. Spódnice ciążowe i sukienka są wykonane z fajnych i ciągliwych materiałów, więc do końca ciąży powinnam je na spokojnie ponosić. Zresztą zbliża się wiosna i na pewno w spódnicach i sukienkach będzie mi dużo wygodniej niż w spodniach. Mam nadzieję, że mój brzuch mnie nie zaskoczy i nie zmieni jakoś bardzo swoich rozmiarów. Wiem, że na pewno jeszcze urośnie przez dwa miesiące, ale nie będzie wyglądał jak brzuch mamy, która będzie rodzić trojaczki. 

Jestem zachwycona moimi nowymi rzeczami. Wszystko świetnie na mnie wygląda. Brzuszek jest pięknie uwidoczniony, a mi jest bardzo wygodnie w nowych ciuchach. Nawet moja bratowa pytała, gdzie kupiłam takie fajne spódnice ciążowe, ponieważ też szuka. Tak jak ja jest w ciąży, tylko na razie w trzecim miesiącu, więc zaczyna się dopiero przygotowywać do zakupu nowych ciuchów.