Zaskakujące pokazy iluzjonistyczne na przyjęciu

To było chyba wtedy, kiedy kończyłam dziewięć albo dziesięć lat i moja mama urządziła mi duże przyjęcie urodzinowe. Wcześniej obchodziłam swoje święto tylko w gronie rodziny. Przyjeżdżali moi dziadkowie i siostra mamy wraz ze swoimi dziećmi i razem jedliśmy ciasta, które upiekła mama, a na końcu zawsze był mój ulubiony tort truskawkowy. Zawsze chciałem jednak zobaczyć pokazy iluzjonistyczne na żywo.

Marzenie o pokazach iluzjonistycznych

Pokazy iluzjonistyZazwyczaj takie przyjęcia wyglądy bardzo podobnie. Po przyjeździe wszyscy siedzieliśmy razem i rozmawialiśmy, potem był tort i rozpakowywanie prezentów, następnie chciałam przetestować owe podarki i tak wieczór zlatywał. Czasem mama przeczytała mi jeszcze bajkę na dobranoc, ale często byłam zbyt zmęczona i zaraz po wieczorynce szłam spać i śniłam o magikach i pokazach iluzjonistycznych prezentowanych przez nich. Nadeszły jednak ,,te urodziny”, kiedy moje sny stały się rzeczywistością. Tata powiedział mi w sekrecie, że planują dla mnie pokazy iluzjonistyczne na urodziny, ale ja myślałam wtedy, że sobie żartują. Przecież iluzjoniści są daleko stąd, w dużych miastach, w telewizji i w gazetach, a nie u nas w domu. Pewnie się ze mnie nabija. Okazało się jednak, że to wszystko byłą prawda! W naszym domu na przedmieściach odbyły się prawdziwe pokazy iluzji! Nie były może one tak spektakularne, jak niektóre z tych, które oglądałam w programach telewizyjnych, ale i tak byłam nimi zachwycona. Długo jeszcze po urodzinach opowiadałam wszystkim o tym, jak poznałam prawdziwego iluzjonistę, który przygotował specjalnie dla mnie pokazy magii.

Mimo, iż od tamtej pory minęło już prawie dziesięć lat, to nadal miło wspominam te urodziny i pokazy iluzjonistyczne, które mogłam zobaczyć. Później miałam jeszcze wiele dobrych przyjęć, ale te zawsze będą dla mnie bardzo wyjątkowe, zapewne dlatego, że byłam wtedy dzieckiem, teraz pewnie magik nie zrobiłby na mnie takiego wrażenia.

Więcej na ten temat można znaleźć na stronie:

http://www.panzabek.pl/oferta.html