Zasypianie z ulubionymi postaciami

Jedna z nowszych produkcji animowanych, opowiadająca o losach superbohaterów w centrum Paryża, podbija serca najmłodszych na całym świecie. Przygody tajemniczej Biedronki i jej wiernego partnera- Czarnego Kota, śledzą zarówno dziewczynki, jak i chłopcy w różnym wieku. Wszystko za sprawą innowacyjnej konwencji przyjętej przez współpracujących ze sobą Francuzów, Japończyków i Koreańczyków.

Miraculum jest hitem ostatnich lat

pościel miraculumMarinette, bo tak na imię ma główna bohaterka serialu, za sprawą jego popularności szybko zaczęła pojawiać się na rozmaitych gadżetach, czy przedmiotach codziennego użytku. Ku uciesze fanów, podobizny dziewczyny i towarzyszącego jej Kota zdobią niezliczoną ilość przedmiotów. Miraculum pokazuje historię nastoletniej dziewczyny Marinette Dupain-Cheng oraz obiektu jej westchnień, popularnego i bogatego rówieśnika- Adriena. Za sprawą ciągu niespodziewanych zdarzeń otrzymują oni, tytułowe miracula, czyli tajemnicze przedmioty, zamieniające ich posiadaczy w superbohaterów. Gdy w Paryżu czai się zło, Marinette staje się Biedronką, a Adrien Czarnym Kotem. Cała intryga polega na tym, że nawzajem nie są świadomi swoich prawdziwych tożsamości. Marinette i Adrien mimo skomplikowanej relacji, wspólnie chronią miasto przed swoim największym wrogiem zwanym Władcą Ciem. Krótko mówiąc komedia pomyłek, odrobina akcji i wątki romantyczne ujęte w animacji dla najmłodszych. Nic więc dziwnego, że program zaskarbił sobie sympatię wielu widzów z całego świata. Dziś, bez trudu możemy odnaleźć mnóstwo produktów z tymi bohaterami. Jeśli chodzi o pościel miraculum nie ma sobie równych. Na rynku, dostępnych jest mnóstwo zestawów właśnie z wizerunkami Biedronki i Kota. Dzięki szerokiej ofercie proponowanej przez najróżniejsze sklepy, zarówno online jak i stacjonarnie- możemy łatwo i szybko- dopasować odpowiedni komplet do sypialni naszej pociechy. Poszewki w większości produkowane są z bawełny, aby zapewnić im miękkość i komfort dla dziecka przez całą noc. Dlatego też, jeśli nasza pociecha jest fanem serialu warto zastanowić się nad zakupem tego typu pościeli w ramach praktycznego prezentu, który całkowicie odmieni jego sypialnię.

Podsumowując, Miraculum jest jednym z ulubionych programów dla dzieci z ostatnich lat. Skutkuje to powstawaniem ogromnej liczby produktów, dedykowanych dla miłośników Biedronki. Wśród nich znajduje się między innymi pościel, której delikatność i wyraziste kolory z pewnością usatysfakcjonują naszą pociechę i sprawią, że kładzenie jej do snu nie powinno już sprawiać żadnego problemu.