Znaczenie wyposażenia hotelu

W każdym hotelu powinno zadbać się o szczególnie o wyposażenie, ponieważ to ono tworzy atmosferę w lokalu i wpływa na to, jak goście czują się podczas pobytu oraz jak finalnie ocenią usługi. Oczywiste jest, że meble w pokojach i w hallu będą rzutowały na opinię hotelu, dlatego muszą być zarówno estetyczne, jak i wytrzymałe. W wielu hotelach duże znaczenie mają jeszcze takie meble, których nie widzą odwiedzający.

Meble na sale bankietowe

zownTen szczególny rodzaj mebli to zwłaszcza stoły bankietowe i cateringowe. Muszą one spełniać wiele wymagań. Przede wszystkim powinny być stabilne i wytrzymywać duże ciężary, ale jednocześnie w tej branży muszą być także składane. Takie stoły często wynosi się tylko na czas organizacji imprez okolicznościowych, a później muszą zmieścić się w magazynie. Pracownicy muszą być w stanie w krótkim czasie przenieść je i złożyć lub rozłożyć. Z tego powodu takie meble powinny być lekkie. Przy tak częstym użytkowaniu ważna jest także wysoka wytrzymałość i trwałość. Znane i powszechnie stosowane jest wyposażenie tego rodzaju produkowane przez firmę ZOWN. Oferowane profesjonalne stoły cateringowe z blatem z polietylenu mogą być wykorzystywane zarówno sali bankietowej wewnątrz budynku, jak i na tarasie lub w ogrodzie, ponieważ posiadają filtr UV. Dostępne są modele okrągłe, które sprawdzają się podczas mniejszych przyjęć i są szczególnie popularne na studniówkach i weselach, ale można także wybierać spośród wielu rodzajów prostokątnych stołów cateringowych, które nadają się do ustawiania w rowach. Na specjalne okazje można także zamówić wysoki stół koktajlowy, który może wytrzymać nawet ponadstukilogramowe obciążenie.

Wyposażenie hoteli, zwłaszcza jeśli mówimy o meblach na salę bankietową, powinno być wytrzymałe i sprawdzać się przez wiele lat. Stoły cateringowe o różnych kształtach i wymiarach można dopasować do sali oraz okazji.